N 87/2012 - !!! UPUŠTĚNO !!! Rodinný dům v obci Bukovina nad Labem
Popis: Rodinný dům č.p. 3 je přízemní, z části podsklepen a částečným podkrovím, užíván od roku 1961. Dům obsahuje dvě kuchyně a čtyři obytné místnosti.
Dům je obdélníkového tvaru, s nosnou konstrukcí z pálených cihel, založenou na základových pasech s izolací proti zemní vlhkosti s vnější fasádou břízolitovou se střechou sedlovou valbovou s krytinou taškovou.
. Okna jsou v domě dřevěná, dvojitá, špaletová, dveře rámové, plné. Elektroinstalace je v domě světelná a motorová, vytápění je plynovým kotlem a radiátory. Rozvod teplé a studené vody. Teplá voda ohřívána v plynovém bojleru. Koupelna vybavena vanou, umyvadlem a wc. Sporák je elektrický a uhelný sporák.
V přízemí jsou dvě obytné místnosti a kuchyň, wc, veranda, chodba, kotelna. V podkroví je kuchyň a dvě obytné místnosti, spíž, chodba a půda.
Součásti a příslušenství tvoří garáž, dílna a stodola, venkovní úpravy, zpevněné plochy, ploty, venkovní schody. Toto je zohledněno ve stanovené ceně obvyklé. Zastavěná plocha činí cca 125 m2. Obestavěný prostor cca 860 m2.
Lokalita: Bukovina nad Labem, Pardubický
Datum konání: 26.6.2012 v 16:30 Clarion hotel Prague Old Town, Hradební 768/9, 110 00 Praha 1.
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Nedobrovolná  990.000,- Kč  1.800.000,- Kč  290.000,- Kč  UPUŠTĚNO 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz