N 113/2012 - !!! UPUŠTĚNO !!! Rodinný dům v obci Kostelec nad Labem
Popis: Rodinný dům č.p. 145 je přízemní nepodsklepený objekt s obytným podkrovím. Objekt má jednoduchou dispozici s jednou bytovou jednotkou o velikosti 5+1, kdy dvě obytné místnosti s kuchyní jsou umístěny v přízemí a tři pokoje v podkroví. V podkroví je nedokončené wc. Jedná se o stavbu zděnou s rovnými keramickými stropy a sedlovou střechou krytou pálenou krytinou. Výplně otvorů tvoří dvojitá špaletová okna a hladké dveře. Podlahy obytných místností tvoří betonová mazanina s cementovým potěrem a volně položenými nášlapnými vrstvami. Úpravy povrchů tvoří škrábaný břízolit. Vnitřní omítky jsou vápenné. V objektu je úplné sociální zařízení tvořené koupelnou s umyvadlem a vanou a splachovacím wc. Obklady stěn jsou keramické. Z IS zavedeno elektro, vodovod z vlastního zdroje a kanalizace. Objekt je napojen na rozvod plynu. Vytápění je ústřední s kotlem na plyn.
Zastavěná plocha domu činí 134 m2.
Obestavěný prostor 673,69 m2.
Součásti a příslušenství tvoří přípojky IS, zpevněné plochy, oplocení, vrata, vrátka, kolna, studna kopaná. Toto je zohledněno ve stanovené ceně obvyklé.

Jedná se o nemovitost tvořenou rodinným domem č.p. 145 s příslušenstvím umístěným v k.ú. Jiřice u Kostelce nad Labem. Stavební objekty jsou umístěny na rovinném pozemku umístěném na okraji obce. Nemovitosti jsou přístupné z místní polozpevněné komunikace a jsou napojeny na veřejný rozvod elektro a vody.
Lokalita: Jiřice u Kostelce nad Labem, Kostelec nad Labem, Středočeský
Datum konání: 11.7.2012 v 12:00 Clarion hotel Prague Old Town, Hradební 768/9, 110 00 Praha 1.
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Nedobrovolná  960.000,- Kč  1.918.800,- Kč   280.000,- Kč  UPUŠTĚNO 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz