N 200/2012 - !!! UPUŠTĚNO !!! Podíl 1/2 na rodinném domě v obci Teplice
Popis: Rodinný dům č.p. 1289 – nepodsklepený dvoubytový samostatně stojící objekt se dvěmi nadzemními podlažími a půdním prostorem. Objekt sestává z rodinného domu a dílny, nad kterou se nachází další obytné prostory dispozičně propojeny s bytem ve 2.NP. Směrem do zahrady přistavěna veranda, menší kotelna a část obývacího pokoje.
Objekt je postavený v tradiční technologii smíšeného a cihelného zdiva, s betonovými základy. Obvodové nosné konstrukce 1.NP provedeny v tloušťce cca 65 cm, štíty cca 35 cm, 2.NP nad dílnou cca 45 cm, příčky v domě 15, 30 a 45 cm. Stropy provedeny v celém objektu s rovným podhledem mimo dílnu, kde se nacházejí klenbové stropy. Zastřešení sedlovou a pultovou střechou. Krytina Bramac a lepenka nad pultovou střechou. Klempířské konstrukce provedeny z pozinkovaného plechu. Vnitřní omítky vápenné štukové, fasáda břizolitová. Obklady vnitřní se nalézají v koupelně, kolem kuchyňské linky, dále palubkové dřevěné obklady a polystyrenové šablony na stropě a částečně i na stěnách v obývacím pokoji. Venkovní pouze kabřincové obklady kolem soklu. Dveře dřevěné plné i prosklené, 1x zasunovací skleněné v obývacím pokoji, okna dřevěná zdvojená dovnitř otevíravá, luxfery dílna. Podlahy obytných místností pvc, prkna, dlažby a koberce, dílna cihelná dlažba a betonová mazanina. Schody betonové kryté pvc. Vytápění ústřední plynovým kotlem, radiátory ocelové žebrové ve 2.NP, deskové ocelové v 1.NP, dílna kamna na TP. Elektroinstalace světelná i motorová, bleskosvod osazen. Rozvod teplé i studené vody proveden. Zdroj teplé vody kotle. Plynový rozvod proveden. Odkanalizování provedeno od všech hygienických zařízení. Vybavení kuchyní standardní. Záchod běžný splachovací. Ostatní vybavení se v domě nevyskytuje. Ke dni ocenění je dům v technickém stavu odpovídajícímu stáří a průměrné údržbě.
Lokalita: Teplice, Ústecký
Datum konání: 6.11.2012 v 15:15 advokátní kancelář Homolka, Palackého 5001/1, 586 01 Jihlava, 2.NP, v zasedací místnosti.
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Nedobrovolná  700.000,- Kč  1.400.000,- Kč  200.000,- Kč  UPUŠTĚNO 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz