N 190/2012 - !!! UPUŠTĚNO !!! Rodinný dům v obci Lužec nad Cidlinou
Popis: Rodinný dům č.p. 237 se nachází v centrální části Lužce nad Cidlinou, při hlavní silnici procházející obcí, s přístupem po místní nezpevněné komunikaci. V místě je částečná infrastruktura. Dostupnost lokality individuální dopravou je velmi dobrá. Okolní zástavbu tvoří objekty podobného charakteru. Obec Lužec nad Cidl. Je vzdálena cca 9 km od Chlumce nad Cidlinou, 8 km od Nového Bydžova. V obci obecní úřad, knihovna, pošta, školka, prodejna potravin, restaurace, dětské hřiště parková úprava, autobus. V okolí příroda, lesy. Jedná se o samostatně stojící plně podsklepený rodinný dům s verandou, stavba je členitého půdorysu. V domě se nachází jedna bytová jednotka. Dům má dva balkony. V suterénu domu je technické zázemí domu a garáž.

1. NP obsahuje ložnici, obývací pokoj, pokoj, kuchyň, 2. NP obsahuje dva pokoje a půdu, která je ve stavu rozestavěnosti na místnosti. Balkony jsou v obou podlažích. Z IS je elektřina, voda ze studně (kopaná studna o hloubce 8,5 m), plyn, kanalizace. Okna dřevěná zdvojená, podlahy částečně laminátové, betonový potěr a běžná dlažba. Krov dřevěný, nosné konstrukce zděné. Vytápění domu je ústřední s kotlem na tuhá paliva. Dům byl kolaudován v r. 1992. Zastavěná plocha činí cca 156 m2.

Příslušenství a součásti tvoří oplocení, vrata, vrátka, trvalé porosty, zpevněné plochy, přípojky IS. Toto je zohledněno ve stanovené ceně obvyklé.
Lokalita: Lužec nad Cidlinou, Královéhradecký
Datum konání: 12.12.2012 v 14:15 Clarion hotel Prague Old Town, Hradební 768/9, 110 00 Praha 1.
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Nedobrovolná  1.200.000,- Kč  2.400.000,- Kč  305.000,- Kč  UPUŠTĚNO 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz