D 51/2012 - Skladový areál v obci Štěnovice
Popis: Skladový areál – přízemní podsklepený objekt třílodní užívaný od roku 1892 neudržovaný po částečné rekonstrukci před 30 roky bez průměrného vybavení. Nachází se v okrajové části obce Štěnovice v mírně svažitém prostředí v mírně hlučném prostředí v zástavbě převážně bytové a průmyslové. Objekt je napojen na rozvod elektro, vodovod je zaveden ze studny, kanalizace svedena do kanalizace a plyn není zaveden. Objekt sloužil ke skladování a dozrávání sektu, je přístupný z ulice a ze dvora bývalého areálu. K objektu náleží pozemek 2x zastavěná plocha, přilehlá ostatní plocha. Příslušenství pozemků tvoří studna a venkovní úpravy a trvalé porosty.

Skladový objekt – obsahuje v podzemí sklepy pro uskladnění vína, schodiště. V prvém nadzemním podlaží jsou sklady, kanceláře, sociální zařízení, schodiště, výtah. Vstupy do objektu jsou ze tří stran, příjezd a přístup po zpevněné komunikaci asfaltových a panelových. Provedení objektu je zděné z kamene, stropy převážně klenuté, v části přízemí převážně nejsou a částečně nespalné a polospalné, izolace proti zemní vlhkosti není, střechy sedlová s krytinou alukrytem a vlnitým plechem, krov dřevěný původní vaznicové soustavy, v části příhradové varníky ocelové, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu, dveře hladké, ocelové, okna dřevěná, podlahy dlažba prkna, zařizovací předměty běžné minimální počet, vytápění není v kanceláři akumulačky, elektro podstandardní, voda teplá částečně, studená, kanalizace je. Objekt je neudržovaný bez celkové rekonstrukce.

Ocelokolna – neudržovaná stavba se střechou pultovou a krytinou plechovou bez vybavení.

Studna – kopaná, hloubka 5 m.

Venkovní úpravy – venkovní schody, zpevněná plocha asfaltová, zpevněná plocha prašná, zpevněná plocha panelová, 2x plot betonový, plot ocelový, vrata, vrátka, venkovní schody, rampa, opěrná zeď.

Porosty – trvalé porosty: 1ks listnatý strom, 5 ks jehličnatý strom, všechny stáří cca 30 roků.
Lokalita: Štěnovice, Plzeňský
Datum konání: 13.12.2012 v 12:45 Clarion hotel Prague Old Town, Hradební 768/9, 110 00 Praha 1.
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Dobrovolná  2.299.000,- Kč  3.200.000,- Kč  230.000,- Kč  2.299.000,- Kč 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz