D 5/2013 - Skladový objekt v obci Kozolupy
Popis: Skladový objekt – v přízemí a v patře jsou sklady, schodiště a výtah. V prvém nadzemním podlaží jsou sklady, kancelář a schodiště. Vstupy do objektu jsou ze dvora, příjezd a vstup po zpevněné komunikaci ke skladům. Provedení objektu je zděné z kamene a cihel, stropy převážně spalné a polospalné dřevěné trámové, izolace proti zemní vlhkosti není, střechy sedlová s krytinou vlnitým plechem, krov dřevěný původní vaznicové soustavy, v části příhradové varníky dřevěné poddimenzované, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu, dveře hladké, okna dřevěná, podlahy dlažba a prkna, zařizovací předměty běžné minimální počet, vytápění není, elektro standardní, voda teplá částečně, studená, kanalizace je. Objekt je neudržovaný bez celkové rekonstrukce s dílčími výměna prvků krátkodobé životnosti.
Nepodsklepený objekt původní mlýn užívaný přes 100 roků, neudržovaný po částečné rekonstrukci před 2 roky. Nachází se v okrajové části obce Kozolupy v mírně svažitém prostředí v zástavbě převážně bytové a průmyslové. Objekt je napojen na rozvod elektro, vodovod, kanalizaci , plyn není zaveden v ulici. Objekt slouží ke skladování a je přístupný z ulice a do dvora bývalého areálu.
Ocelokolna 1až 4 – neudržovaná stavba se střechou pultovou a krytinou plechovou bez vybavení.

Zděný sklad 1 až 3 – neudržovaná stavba se střechou pultovou a krytinou plechovou bez vybavení a údržby, stáří cca 80 roků.

Studna – kopaná, hloubka 5 m.

Venkovní úpravy – lávka, zpevněná plocha asfaltová, zpevněná plocha betonová, plot zděný, plot, 2x vrata, vrátka, venkovní schody, rampa.
Lokalita: Kozolupy u Plzně, Kozolupy, Plzeňský
Datum konání: 28.3.2013 v 13:30 Clarion hotel Prague Old Town, Hradební 768/9, 110 00 Praha 1.
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Dobrovolná  1.330.000,- Kč  2.700.000,- Kč  200.000,- Kč  NEVYDRAŽENO 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz