N 247/2012 - Byt 3+kk v obci Vrchlabí (on-line)
Popis: Bytová jednotka č. 423/4 – dispozice je 3+kk. Plocha bytové jednotky je 83,47 m2. Bytová jednotka má samostatný vstup nebo vstup z chodby. Byt nemá sklep. Okna bytu jsou plastová. Byt je v původním, ale dobrém stavu. Má zateplené vnitřní stěny.
Jedná se o samostatně stojící budovu panelové konstrukce. Budova má 8 nadzemních podlaží, kde se nacházejí bytové jednotky a 1 podzemní podlaží, kde jsou sklepy, technické místnosti a společné prostory. V budově je nový výtah. Střecha budovy je plochá. Stavebně-technický stav objektu je velmi dobrý. Budova je po rekonstrukci. Dům má zateplenou fasádu a plastová okna. Stáří budovy je cca 35 let.
Z inženýrských sítí je nemovitosti napojena na veřejný vodovod, kanalizaci, plynovod a elektřinu. Vytápění bytu je ústřední na plyn (kotelna pro celý dům). Ohřev teplé vody je centrální. Přístup je po zpevněné komunikaci s chodníkem. Parkování je možné na veřejné komunikaci před domem.
Součástí a příslušenstvím nemovitosti je podíl na společných prostorech domu a pozemku. Tyto skutečnosti jsou zohledněny ve výsledné ceně obvyklé.
Lokalita: Hořejší Vrchlabí, Vrchlabí, Královéhradecký
Datum konání: 28.8.2013 v 11:30  ON-LINE zde.
Elektronická dražba na portále www.okdrazby.cz
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Nedobrovolná  800.000,- Kč  1.150.000,- Kč  240.000,- Kč  840.000,- Kč 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz