N 117/2013 - !!! UPUŠTĚNO !!! Rekreační chata v obci Plzeň - Křimice (on-line)
Popis: Rekreační chata č.e. 135 - jedná se o samostatně stojící, nepodsklepenou, přízemní chatu. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná z cihel YTONG a její stavebně - technický stav je odpovídající dobré údržbě. Střecha budovy je sedlová s krytinou z eternitu. Na střeše jsou okapy. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Strop je dřevěný trámový. Okna chaty jsou dřevěná zdvojena s ocelovou mříží. Vchodové dveře jsou dřevěné plné. Vnitřní dveře jsou dřevěné plné nebo plastové posuvné. Podlahy jsou z keramické dlažby. Obklady jsou keramické. Vnější omítky jsou vápenné hladké. K domu patří oplocená zahrada. Přístup k nemovitosti je po místní zpevněné komunikaci.
V přízemí chaty se nachází bytová jednotka o dispozici 1+1 rozdělena na kuchyň, pokoj, koupelnu s vanou a WC. Z inženýrských sítí je nemovitost napojena na přípojku elektřiny a vodovodu. Odpady jsou svedeny do žumpy. Vytápění chaty je lokální kamny na tuhá paliva. Ohřev teplé vody je řešen elektrickým bojlerem. Přípojka plynovodu je na hranici pozemku.
Pozemek parc. č. 928/6 tvoří se stavebním pozemkem parc. č. 928/8 jeden funkční celek. Pozemek je v Katastru vedený jako zahrada. Pozemek je nepravidelného tvaru a je rovinatý. Na pozemku jsou zpevněné plochy a porosty.
Lokalita: Křimice, Plzeň, Plzeňský
Datum konání: 18.12.2013 v 10:00  ON-LINE zde.
Elektronická dražba na portále www.okdrazby.cz
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Nedobrovolná  140.000,- Kč  280.000,- Kč  40.000,- Kč  UPUŠTĚNO  

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz