D 33/2012 - Rodinný dům v obci Chodská Lhota
Popis: Rodinný dům č.p. 53 – jedná se o rodinný dům s podkrovím, podsklepený se sedlovou střechou. Obsahuje v 1.PP garáž, chodbu, technické místnosti (prádelna, kotelna, bývalá koupelna s vanou), schody do 1. NP, v 1.NP uzavřenou verandu a v ní předsíň, bývalé WC, koupelnu, obě nefunkční, chodbu, předsíň, tři obytné místnosti a kuchyň.
Součásti a příslušenství: zkružená studna (jen na užitkovou vodu), oplocení dřevěné laťové, keramické, drátěné, betonový práh, stodola-vhodná k demolici-dobrá pouze základová deska, okrasné a ovocné trvalé porosty.
Celkem klidné místo k bydlení i rekreaci. Nutno prověřit rozvod vody, elektro, topení v domě. Nemovitost je cca 8 let neobývaná a její stavebně technický stav není dobrý, dům je vybydlen, okna i dveře rozbitá, podlahy z části zničeny včetně zařizovacích předmětů, místnosti z části zaneseny odpadem, do domu zatéká, je volný přístup, nutná celková rekonstrukce. Příjezd a příchod po zpevněné místní komunikaci. Stáří domu je cca 93 let, přístavba uzavřené verandy v 1.NP s garáží v 1.PP cca 46 let. V místě jsou položeny inženýrské sítě: elektro v domě (nefunkční), vodovod, kanalizace do žumpy (nefunkční), možnost napojení na plyn a obecní kanalizaci.
Lokalita: Choddské Lhota, Plzeňský
Datum konání: 10.12.2013 v 14:00 CENTRAL-WELLNESS HOTEL, na adrese Masarykova 300, 339 01 KLATOVY.
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Dobrovolná  200.000,- Kč  300.000,- Kč  60.000,- Kč  NEVYDRAŽENO 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz