N 67/2013 - !!! UPUŠTĚNO !!! Rodinný dům v obci Draženov (on-line)
Popis: Rodinný dům č.p. 24 - Jedná se o samostatně stojící, přízemní rodinný dům (bývalou zemědělskou usedlost) s neobytným podkrovím. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající probíhající rekonstrukci. Budova má provedenu zemní izolaci proti vlhkosti. Střecha budovy je polovalbová s krytinou z tašek BRAMAC. Stáří budovy je cca 100 let. Okna v podkroví jsou dřevěná špaletová, v přízemí jsou nová dřevěná EURO. Součástí nemovitosti jsou zděné hospodářské budovy (chlévy a stodola) se sedlovou střechou s krytinou z pálené tašky v horším stavu. K domu patří oplocená zahrada. Přístup k nemovitosti je po místní zpevněné komunikaci.
V přízemí se nachází bytová jednotka rozdělena na kuchyň, 3 pokoje, chodbu, kotelnu, schodiště, koupelnu a WC. V podkroví je půda.
Z inženýrských sítí je nemovitost napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, kanalizace a plynovodu. Přípojky nebylo možné ověřit. Vytápění budovy je ústřední kotlem na tuhá paliva. Ohřev teplé vody je pomocí bojleru.
Lokalita: Draženov, Plzeňský
Datum konání: 22.1.2014 v 11:30  ON-LINE zde.
Elektronická dražba na portále www.okdrazby.cz
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Nedobrovolná  1.300.000,- Kč  1.900.000,- Kč  305.000,- Kč  UPUŠTĚNO  

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz