D 89/2013 - Komerční areál v obci Jablunkov (on-line)
Popis: Komerční areál v Jablunkově:
Oceňovaný areál se nachází na okraji zastavěného území. Areál sestává ze dvou zděných objektů a jednoho ocelového přístřešku. Areál byl v minulosti užíván jako sídlo stavební společnosti. Hlavní budova č.p. 999 je samostatně stojící nepodsklepený objekt se dvěma nadzemními podlažími a podkrovím. Je zděná, střecha je sedlová, krytina je plechová, bleskosvod je instalován, klempířské prvky jsou z PVC. Fasáda je zateplená, okna jsou plastová, vnitřní dveře jsou foliové do ocelových zárubní. Podlahy jsou z dlažeb a koberců. Schody jsou vřetenové a dřevěné. Vybavení kuchyní je standardní, WC jsou splachovací, koupelny se sprchovými kouty. Vytápění je ústřední s plynovými kotli. V přízemí se nachází dílny se zázemím pro pracovníky, v patře jsou kanceláře, v podkroví je zasedací místnost a kanceláře. Stav objektu je dobrý, vznikla přestavbou a nástavbou z původního skladu, stáří po přestavbě 12 roků.
Budova bez č.p. vznikla jako přestavba a nástavba původního objektu skladu. Objekt je dvoupodlažní se sedlovou střechou. Krytina je plechová, bleskosvod je instalován, klempířské prvky jsou z PVC. Fasáda je zateplená, okna jsou plastová, schody jsou betonové, vnitřní dveře jsou
náplňové do ocelových zárubní. WC jsou splachovací. Vytápění je ústřední s plynovým kotlem, teplá voda je z boileru. Podlahy jsou z betonu a koberců. V přízemí se nachází garáže s možností opravy nákladních vozidel a mechanizace, v patře jsou kanceláře pro stavbyvedoucí a mistry.
V areálu se dále nachází objekt ocelového montovaného přístřešku, který sloužil jako sklad drobné mechanizace.
Areál je oplocen, převážná část pozemků je zpevněna. Areál je připojen na elektřinu, veřejný vodovod, plyn a kanalizaci.
Lokalita: Jablunkov, Moravskoslezský
Datum konání: 5.11.2014 v 13:00  ON-LINE zde.
Elektronická dražba na portále www.okdrazby.cz
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Dobrovolná  6.067.000,- Kč  9.100.000,- Kč  370.000,- Kč  6.072.000,- Kč 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz