N 118/2014 - Rodinný dům v obci Poličná
Popis: Rodinný dům č.p. 75: je samostatně stojící rodinný dům, částečně podsklepený, s jedním nadzemním podlažím a podkrovím. Je zděný, betonový základ. Má sedlovou střechu, krytina je z pálené tašky, bleskosvod chybí, klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu, z větší části chybějící. Okna jsou plastová, fasáda není provedena. Vnitřní dveře jsou plné a prosklené. Podlahy jsou z dlažby a laminátu. Schody jsou železobetonové s povrchem z koberce, do sklepa bez povrchu. Vybavení kuchyně je s linkou, elektrický sporák s varnou deskou. WC je splachovací, koupelna svanou a se sprchovým koutem. V přízemí je kuchyň, koupelna a tři pokoje. V podkroví je pokoj a další dva pokoje, ovšem nedokončené, pouze v hrubém provedení. Vytápění v domě je
ústřední s elektrickým kotlem. Teplá voda je z elektrického boileru. Stav domu je zhoršený, je zjevná dlouhá rozestavěnost. Dům byl postaven nový na původním sklepu, v rámci povolené rekonstrukce, která však dosud není zkolaudována. Stáří rozestavěné stavby je 7 roků. Dům je napojen na elektřinu, vodu z vlastní vrtané studny, kanalizace do jímky. Příjezd je po nezpevněné komunikaci. Pozemky jsou členité, nepravidelně svažité. Stavba bez č.p. na pozemku p.č.st.165 neexistuje. Nová stavba je navíc ve větším půdorysu, než původní objekt. Na pozemcích se dále nacházejí vedlejší stavba zemního sklepa a porosty. Přístup k nemovitosti je po nezpevněné komunikaci.
Lokalita: Poličná, Zlínský
Datum konání: 22.1.2015 v 13:00 Hellichova 458/1, 118 00 Praha 1, v kanceláři ZAPK s.r.o. – Znalecká a poradenská kancelář ve 2. pos.
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Nedobrovolná  1.500.000,-Kč  1.500.000,-Kč  450.000,-Kč  1.500.000,-Kč 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz