D 18/2015 - Rodinný dům v obci Plzeň - Lhota (on-line)
Popis: Rodinný dům č.p. 128: Jedná se o samostatně stojící, přízemní, částečně podsklepený rodinný dům s půdním prostorem. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná z pálených cihel a její stavebně - technický stav je odpovídající dobré údržbě. Stáří budovy je cca 80 let. Střecha budovy je polovalbová s krytinou z betonové tašky. Krov je dřevěný. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce
jsou z pozinkovaného plechu. Součástí střechy je komín. Okna budovy jsou dřevěná zdvojená typu Euro s parapety. Vchodové dveře jsou dřevěné. Vnější omítky jsou břízolitové. Fasáda domu není zateplená. K domu patří oplocená zahrada, na které se nacházejí porosty. Oplocení je drátěné s ocelovými sloupky, v uliční čáře s betonovou podezdívkou. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.
V suterénu rodinného domu se nachází malý sklepní prostor. V přízemí rodinného domu se nachází byt o velikosti 3+1 rozdělený na kuchyň, pokoj, pokoj, pokoj, koupelnu s vanou, samostatné WC a spíž. Na podlahách v místnostech je dlažba, parkety a plovoucí podlaha. Obklady jsou keramické. V podkroví domu se nachází volný půdní prostor s přípravou na obytné podkroví. V zadní části domu se nachází zastřešená pergola.
Příslušenstvím nemovité věci je samostatně stojící zděná garáž s kůlnami. Střecha garáže je plochá. Vjezdová vrata jsou dřevěná dvoukřídlá.
Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu a plynovodu. Odpady jsou svedeny do septiku. K dispozici je i vlastní kopaná studna. Vytápění budovy je ústřední plynové. Ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel.
Na pozemku parc. č. 394 stojí rodinný dům s č.p. 128. Pozemek je v Katastru vedený jako zastavěná plocha a nádvoří. Pozemek parc. č. 395 navazuje na pozemek parc. č. 394 a tvoří s ním jeden funkční celek, pravidelného tvaru. V Katastru je vedený jako zahrada. Pozemek je rovinatý, travnatý, udržovaný a oplocený. Na pozemku se nacházejí zpevněné plochy a porosty. Přístup na pozemky je přes pozemek parc. č. 828, který je ve vlastnictví města Plzeň.
Součástí nemovité věci jsou IS, studna, septik, porosty a zpevněné plochy. Tyto skutečnosti jsou zohledněny v celkové obvyklé ceně.
Příslušenstvím nemovité věci je garáž, kůlny a oplocení. Tyto skutečnosti jsou zohledněny v celkové obvyklé ceně.
Lokalita: Lhota u Dřís, Plzeň, Plzeňský
Datum konání: 15.7.2015 v 15:30  ON-LINE zde.
Elektronická dražba na portále www.okdrazby.cz
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Dobrovolná  1.267.000,-Kč  1.900.000,-Kč  200.000,-Kč  2.061.000,-Kč 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz