N 5/2015 - !!! UPUŠTĚNO !!! Dva rodinné domy v obci Hradec nad Moravicí (on-line)
Popis: Rodinný dům č.p. 208: je samostatně stojící rodinný dům, podsklepený, s jedním nadzemním podlažím a podkrovím. Je zděný, zdivo tl.40 cm. Má sedlovou střechu, krytina je z pálené tašky, bleskosvod chybí, klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu. Okna jsou dřevěná s dvojsklem, fasáda je novodobá točená, ze dvou stran zateplená. Vnitřní dveře jsou plné a prosklené do ocelových zárubní. Podlahy jsou z dlažby, laminátu a koberců. Schody jsou s dřevěnými schodnicemi, do sklepa betonové s povrchem z dlažby. V domě je byt dispozice 3+1, vybavení
kuchyně je standardní s linkou a elektrickým sporákem. WC je splachovací, koupelna je s vanou a umyvadlem. Vytápění je ústřední s kotlem na pevná paliva, teplá voda je z boileru. Dům je z roku 1997, stav je velmi dobrý, vybavení je průměrné. Objekt je napojen na elektřinu, veřejný vodovod, plyn. Kanalizace je svedena přes vlastní ČOV.
Rodinný dům č.p. 5: je samostatně stojící, částečně podsklepený objekt rodinného domu s jedním nadzemním podlažím. Je zděný, zdivo tl. přes 75 cm, kamenný základ. Střecha je sedlová, krytina je z pálené tašky, bleskosvod chybí, klempířské prvky jsou jen z poloviny - z pozinkovaného plechu. Fasáda je vápenná hladká, v horším stavu, okna jsou dřevěná špaletová. V domě je byt dispozice 3+1. Vybavení kuchyně je podstandardní, sporák. WC je splachovací, koupelna s vanou. Vytápění je ústřední s kotlem na pevná paliva. Teplá voda je z boileru. Stav domu je zhoršený, celkové vybavení je podstandardní. Stáří domu je přibližně 130 roků. V roce 1960 proběhla rekonstrukce, před 20 lety proběhla částečná modernizace. Dům je napojen na elektřinu, veřejný vodovod, kanalizaci. Je možnost napojení na plyn. Na pozemku se nacházejí vedlejší stavby ve zhoršeném stavu a porosty. Oba rodinné domy se spolu s pozemky nacházejí ve funkčním celku pod jedním oplocením. Pozemek p.č.997 se nachází pod stavbou rekreačního objektu jiného vlastníka.
Pozemek p.č. 205 se nachází ve funkčním celku s rodinným domem jiného vlastníka.
Lokalita: Žimrovice, Hradec nad Moravicí
Datum konání: 9.9.2015 v 11:30  ON-LINE zde.
Elektronická dražba na portále www.okdrazby.cz
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Nedobrovolná  2.100.000,-Kč  4.200.000,-Kč  240.000,-Kč  Upuštěno  

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz