D 84/2015 - Rodinný dům v obci Uničov (on-line)
Popis: Rodinný dům č.p. 55: oceňované nemovitosti jsou souborem budov, půdorysně do tvaru U. K hlavní průjezdné
komunikaci přiléhá hlavní objekt, evidovaný v KN jako rodinný dům. V části tohoto objektu se nachází pohostinství. Ve druhé části je byt dispozice 3+1. Objekt je přízemní, částečně podsklepený. Zdivo je smíšené, krov je dřevěný valbový, krytina je z pálené tašky, bleskosvod není instalován, klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu. Fasáda je vápenná hladká, ze dvora stříkaná. Okna jsou plastová, vnitřní dveře jsou plné a prosklené. Podlahy jsou z dlažby, PVC a koberců. Vytápění je ústřední s kotlem na pevná paliva, společný pro obě části. Kuchyň je s linkou, sporák. WC jsou splachovací, koupelna je s vanou. Teplá voda je ze společného boileru. Objekt je z roku 1925. V roce 1980 bylo zřízeno pohostinství, byla provedena přístavba do dvora, v roce 2010 byla provedena rekonstrukce bytu. V roce 2013 byla provedena modernizace pohostinství i bytu. Objekt je napojen na elektřinu, veřejný vodovod, kanalizace je vedena do jímky. Stav objektu je spíše podprůměrný, celkové vybavení je průměrné.
Na přední objekt navazuje přes průjezd další obytná část, přestavěná v roce 2013 z původní dílny na objekt bydlení. Zde se nachází byt dispozice2+kk. Objekt je zděný ze smíšeného zdiva, nepodsklepený, přízemní. Střecha je sedlová, krytina je z vlnovky. Bleskosvod není instalován, klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu. Fasáda je stříkaná, okna jsou plastová. Kuchyň je s linkou a sporákem, WC je splachovací, koupelna je standardní, vytápění je krbovými kamny. Stav objektu je podprůměrný, celkové vybavení je standardní.
Na tento objekt navazuje kolmo hospodářská budova. Tato je přízemní, nepodsklepená. Je zděná ze smíšeného zdiva, střecha je sedlová, krytina je z vlnovky. Bleskosvod není instalován, klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu, fasáda je vápenná hladká. Okna jsou jednoduchá, dveře jsou dřevěné, podlahy jsou z betonu. Celkový stav je průměrný.
Lokalita: Střelice u Litovle, Uničov, Olomoucký
Datum konání: 10.2.2016 v 11:00  ON-LINE zde.
Elektronická dražba na portále www.okdrazby.cz
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Dobrovolná  1.749.000,-Kč  1.800.000,-Kč  100.000,-Kč  Nevydraženo  

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz