D 81/2015 - Rodinný dům v obci Tochovice (on-line)
Popis: Rodinný dům č.p. 42 je o velikosti 4+1, nachází se v oddělené části obce Tochovice, v osadě zvané Hořejany (cca 2 km). Okolní zástavbu tvoří převážně rodinné domy a hospodářská stavení. Je napojen na přípojku elektro, kanalizace je svedena do vlastní ČOV, voda z vlastní studny. V obci Tochovice je dostupná veškerá základní občanská vybavenost (obchod, pošta, MŠ, ZŠ – 1. stupeň, restaurace, penziony, lékař).
Rodinný dům je z části podsklepen (pod terasou), má jedno nadzemní podlaží a vestavěné podkroví. Je založen na betonových základech. Svislé nosné konstrukce jsou zděné. Strop keramický do I profilů Hurdisk. Střecha sedlová s krytinou taškovou Bramac, krov dřevěný vaznicový. Klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Vnitřní úprava povrchů omítka vápenná. Vnější úpravu šlechtěnou omítkou na dodatečné zateplení. Dveře dřevěné prosklené a plné do obložkových zárubní, okna plastová. Podlahy obytných místností převážně plovoucí. V ostatních místnostech dlažba. Vytápění elektrickými přímotopy, elektrickými podlahovými rohožemi a krbovými kamny. Sociální vybavení standardního provedení (vana, sprchový kout, umyvadlo, WC). Ohřev teplé vody v boileru. Kuchyně vybavena standardní kuchyňskou linkou, s vestavěnými spotřebiči. Stáří objektu je 8 let (2007). V roce 2009 byla zastřešena terasa a dokončeno zateplení rodinného domu, v roce 2010 došlo k výměně oken. Technický stav objektu dobrý s dobrou údržbou.
Studna – objekt je zásobován vodou z vlastní vrtané studny, která byla nově vybudována v roce 2010.
Pozemky – pozemek parc. č. St. 45 je zastavěn objekty rodinného domu. Společně s pozemky parc. č. 25/4 a parc. č. 28/5 tvoří jednotný funkční celek. Pozemek je napojen na přípojku elektro.
Lokalita: Hořejany, Tochovice, Středočeský
Datum konání: 9.3.2016 v 14:30  ON-LINE zde.
Elektronická dražba na portále www.okdrazby.cz
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Dobrovolná  1.699.000,-Kč  2.200.000,-Kč  200.000,-Kč  1.920.000,-Kč 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz