N 11/2016 - Rodinný dům v obci Praha- Bubeneč (on-line)
Popis: Rodinný dům č.p. 1077: Jedná se o samostatný rodinný dům o dvou nadzemních podlažích, s půdou. Konstrukce domu je zděná, základy domu jsou betonové izolované. Tloušťka zdiva je 45 cm. Stropy domu jsou dřevěné trámové. Vnější omítky jsou zateplené 5 cm polystyrenem s nástřikem, vnitřní omítky domu jsou vápenné. Střecha je sedlová, krytinu tvoří betonová taška. Klempířské prvky jsou plechové pozinkované. Dispozice rodinného domu je 2+1. Popis místností rodinného domu dle podlaží: V 1.NP ( přízemí ): -průchozí předsíň s dlažbou -prostor pod vnitřním schodištěm, šatna -záchod-klasický záchod, umyvadlo se studenou vodou, dlažba –koupelna – dlažba, umyvadlo a obezděná vana, rozvod teplé vody z elektrického bojleru, kamna na tuhá paliva, vyvložkovaný komín -kuchyně-PVC, dřez se studenou vodou, původní nábytek-mycí stůl Ve 2.NP ( patře ): -prostor schodiště a chodba-prkna na podlaze -pokoj-koberec na parketách -pokoj-parkety, akumulační elektrická kamna Půdní prostor: -přístup pouze po přistavěném žebříku -podlaha při rekonstrukci střechy zateplena vatou, překryto prkny a lepenkou Okna v domě jsou původní dřevěná. Nejsou vybavena žaluziemi. Okna obytných místností jsou orientována na severovýchod a jihozápad. Koupelna je vybavena klasickou vanou, WC je vybaveno klasickou splachovací toaletou. Interiérové dveře v domě jsou dřevěné prosklené, zárubně dveří jsou dřevěné. Vstupní dveře domu jsou dřevěné bezpečnostní. Vybavení domu: běžné osvětlovací lustry, bez kuchyňské linky. Dům je připojen k elektrické síti - 380 a 220 V, vodovod – přes sousední dům bez vlastního vodoměru, odvod splašků – přípojkou přes sousední dům, plynovod není zaveden. Vytápění – v koupelně kamna na tuhá paliva, v obývacím pokoji elektrické akumulační, topná tělesa chybí. Ohřev vody zajišťuje v domě bojler. V obytných místnostech tvoří podlahu parkety, v koupelně tvoří podlahu keramická dlažba, v kuchyni tvoří podlahu PVC a v ostatních místnostech tvoří podlahu keramická dlažba. Zdivo rodinného domu je na základě informací zjištěných při prohlídce bez viditelných vad. Střešní krytina rodinného domu je v bezvadném stavu. Rozvody v domě se nachází ve stavu před rekonstrukcí či výměnou. Okna se nachází ve stavu před rekonstrukcí či výměnou. Vybavení domu se nachází ve stavu před rekonstrukcí či výměnou.
Jedná se o standardně řešený rodinný dům se zanedbanou údržbou. Přístup k domu je možný přes soukromý pozemek cizího majitele - věcné břemeno ve prospěch majitele oceňovaného domu není zřízeno. Z hlediska polohy se dům nachází ve střední části obce. V okolí zástavba objekty k bydlení, vily, školka Lokalita má dostačující vybavenost obchodními středisky i specializovanými obchody. V místě jsou dostupné základní a střední školy včetně specializovaných zařízení. Z hlediska dostupnosti kultury je v místě pouze částečná vybavenost. Vybavenost pro sportovní vyžití je v lokalitě pouze částečná. Nejdůležitější úřady se nachází v místě, ostatní jsou v dojezdové vzdálenosti. Z hlediska životního prostředí se jedná o lokalitu bez zdraví ohrožujících vlivů. Zeleň v podobě parků je v bezprostřední blízkosti objektu. Jedná se o lokalitu se zanedbatelným nebezpečím výskytu záplav. V docházkové vzdálenosti se nachází zastávky MHD a dálkových spojů. Parkovací možnosti jsou v blízkosti rodinného domu. Vztahy se sousedy jsou problémové, vlastník s nimi má vyhrocený kontakt. V místě není zvýšená kriminalita, zločiny jsou zde výjimečné.
Oceňovaný objekt je zatížen nedořešeným sporem na zřízení věcného břemene přístupu a příjezdu a vedení přípojek. Břemeno není předmětem ocenění.
Lokalita: Bubeneč, hlavní město Praha,
Datum konání: 28.4.2016 v 10:30  ON-LINE zde.
Elektronická dražba na portále www.okdrazby.cz
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Nedobrovolná  1.566.666,-Kč  2.350.000,-Kč  250.000,-Kč  Nevydraženo 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz