D 52/2016 - !!! UPUŠTĚNO !!! Byt 2+1 v obci Okříšky (on-line)
Popis: Bytová jednotka č. 463/32: se nachází v typovém panelovém bytovém domě o pěti nadzemních podlažích, bez podzemního podlaží. Konstrukci domu tvoří železobetonové panely, základy jsou betonové izolované. Stropy objektu jsou železobetonové. Vnější omítky jsou zateplené polystyrenem se štukovou krytinou, vnitřní omítky objektu jsou vápenné. Střecha je rovná, krytinu tvoří živičná lepenka. Klempířské prvky jsou plechové. Dům byl postaven v roce 1972. Známé rekonstrukce proběhly v letech 2010, kdy proběhlo zateplení pláště a výměna oken a poté v roce 2015, kdy byly vyměněny rozvody vody. Společné části domu tvoří vchod do domu, schodiště, kolárna, kočárkárna.
Zdivo bytového domu je na základě informací zjištěných při prohlídce bez viditelných vad. Střecha bytového domu je bez viditelných vad. Rozvody v domě jsou v dobrém stavu. Okna jsou v dobrém stavu. Vybavení domu je v dobrém stavu. Jedná se o standardně řešený bytový dům s dobrou údržbou.
Oceňovaná bytová jednotka se nachází v prvním nadzemním podlaží výše popsaného bytového domu. Dispozice bytové jednotky je 2+1. nachází se zde předsíň, kuchyně, 2x pokoj, koupelna s WC a šatna. K bytové jednotce náleží sklepní kóje.
Okna v objektu jsou plastová s dvojsklem. Všechna jsou vybavena žaluziemi. Okna obytných místností objektu jsou orientována na východní/západní stranu. Koupelna je vybavena klasickou vanou, WC je vybaveno klasickou splachovací toaletou. Bytové jádro je umakartové. Interiérové dveře v bytě jsou dřevné, z části prosklené a z části plné, zárubně dveří jsou ocelové. Vstupní dveře jednotky jsou dřevěné bez bezpečnostních prvků. V obytných místnostech tvoří podlahu koberce na cementovém potěru, v koupelně tvoří podlahu PVC a v ostatních místnostech tvoří podlahu koberce na cementovém potěru. Další vybavení bytu tvoří běžné osvětlovací lustry a kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů.
Byt je připojen k elektrické síti - 380 a 220 V, je připojen k obecnímu vodovodu, splašky jsou svedeny do kanalizace, plynovod není zaveden. Vytápění v jednotce je řešeno dodávkově z domovní kotelny, topná tělesa tvoří závěsné radiátory. Ohřev vody je řešen dodávkově z domovní kotelny.
Zdivo bytové jednotky je na základě informací zjištěných při prohlídce bez viditelných vad. Rozvody v jednotce jsou v dobrém stavu. Okna jsou v dobrém stavu. Vybavení jednotky se nachází ve stavu před rekonstrukcí či výměnou. Jedná se o standardně řešenou bytovou jednotku v původním stavu s dobrou údržbou.
Samotný pozemek je rovinatý. Přístup k objektu je bezproblémový po zpevněné obecní cestě. Z hlediska polohy se objekt nachází v části obce navazující na střed. V okolí objektu je zástavba bytovými domy. Lokalita má dostačující vybavenost obchodními středisky i specializovanými obchody. V místě je dostupná základní škola, pro vyšší vzdělání a specializované služby je nutné dojíždět. Z hlediska dostupnosti kultury je v místě pouze částečná vybavenost. Vybavenost pro sportovní vyžití je v lokalitě pouze částečná. Nejdůležitější úřady se nachází v místě, ostatní jsou v dojezdové vzdálenosti.
Z hlediska životního prostředí se jedná o lokalitu bez zdraví ohrožujících vlivů. Zeleň v podobě lesů a luk je v docházkové vzdálenosti od objektu. Jedná se o lokalitu se zanedbatelným nebezpečím výskytu záplav.
V místě se nenachází zastávka MHD, pouze zastávka autobusových a vlakových dálkových spojů. Parkovací možnosti jsou přímo u bytového domu.
Vztahy se sousedy jsou bezproblémové, vlastník je s nimi v běžném kontaktu. V místě není zvýšená kriminalita, zločiny jsou zde výjimečné.
Oceňovaný objekt není zatížen žádnými věcnými břemeny.
Lokalita: Okříšky, Vysočina
Datum konání: 7.9.2016 v 11:00  ON-LINE zde.
Elektronická dražba na portále www.okdrazby.cz
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Dobrovolná  380.000,- Kč   640.000,- Kč   100.000,- Kč  Upuštěno  

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz