D 62/2016 - Rodinný dům v obci Nelahozeves (on-line)
Popis: Rodinný dům č.p. 21: jedná se o samostatný rodinný dům o jednom nadzemním podlaží, bez podzemního podlaží, s podkrovím. Konstrukce domu je zděná, základy domu jsou smíšené izolované. Tloušťka zdiva je 45 cm. Stropy domu jsou dřevěné trámové. Vnější omítky jsou zateplené polystyrenem se štukovou krytinou, vnitřní omítky domu jsou vápenné. Střecha je sedlová, krytinu tvoří pálená taška. Klempířské prvky jsou plechové pozinkované a titanzinkové. Dispozice domu je 3+1.

Popis místností domu podle podlaží:
Přízemí – terasa, kuchyň, obývací pokoj s krbem, chodba, koupelna s WC, kotelna, dílna, schodiště.
Podkroví – chodba, ložnice, dětský pokoj, koupena, WC, úložný prostor.
Okna v domě jsou dřevěná s trojsklem. Nejsou vybavena žaluziemi. Okna obytných místností domu jsou orientována na jihovýchodní/jihozápadní stranu. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a vanou, WC je vybaveno závěsnou splachovací toaletou. Interiérové veře v domě jsou dřevěné, z části prosklené a z části plné, zárubně dveří jsou ocelové. Vstupní dveře domu jsou dřevěné bez bezpečnostních prvků. Vybavení domu: běžné osvětlovací lustry, bodová svítidla a směrové lampy, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. Dům je připojen k elektrické síti – 380 a 220 V, je připojen k obecnímu vodovodu, splašky jsou svedeny do jímky, plynovod je zapojen. Ústřední vytápění v rodinném domě zajišťuje plynový kotel, topná tělesa jsou zastoupena podlahovým topením a závěsnými radiátory. Ohřev vody zajišťuje v domě bojler. V obytných místnostech tvoří podlahu PVC, v koupelně tvoří podlahu keramická dlažba, v kuchyni tvoří podlahu keramická dlažba a v ostatních místnostech tvoří podlahu keramická dlažba. Zdivo rodinného domu je na základě informací zjištěných při prohlídce bez viditelných vad. Střešní krytina rodinného domu je v bezvadném stavu. Rozvody v domě jsou v dobrém stavu. Okna jsou v dobrém stavu. Vybavení domu je v dobrém stavu. Jedná se o standardně řešený rodinný dům s výbornou údržbou.
Na pozemku se nacházejí trvalé porosty v podobě ovocných stromů, okrasných dřevin a okrasné skalky. Spolu s rodinným domem jsou předmětem ocenění i tyto venkovní stavby: garáž bez čp/če na pozemku parc. č. St. 171.
Samotný pozemek je mírně svažitý, oplocený pletivem kotveným v ocelových sloupcích.
Přístup k domu je bezproblémový po zpevněné obecní cestě.
Lokalita: Podhořany, Nelahozeves, Středočeský
Datum konání: 26.10.2016 v 12:00  ON-LINE zde.
Elektronická dražba na portále www.okdrazby.cz
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Dobrovolná  2.450.000,- Kč   2.800.000,- Kč   100.000,- Kč  Nevydraženo 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz