D 33/2017 - Rodinný dům v obci Koleč (on-line)
Popis: Rodinný dům č.p. 8: je samostatně stojící rodinný dům, částečně podsklepený, s jedním nadzemním podlažím a podkrovím. Je zděný, smíšené zdivo tl. přes 60 cm. Má sklonitou střechu, krytina je z pálené tašky, bleskosvod chybí, klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu. Okna jsou plastová, fasáda je břízolitová. Vnitřní dveře jsou plné a prosklené. Podlahy jsou z dlažby, PVC, laminátu a koberců. Schody do podkroví jsou železobetonové s povrchem z laminátu. V přízemí jsou dva byty, a to dispozice 2+1 a 1+1 se společným WC a koupelnou, vybavení kuchyní je standardní, WC je splachovací, koupelna svanou. V podkroví je byt dispozice 3+kk, WC je splachovací, koupelna s vanou, umyvadlo, kuchyňská linka, sporák. Vytápění v domě je ústřední s
kotlem na pevná paliva, v podkroví navíc krbová kamna. Teplá voda je z boileru. Stav domu je průměrný, celkové vybavení je standardní. Stáří domu odhaduji na nejméně 100 roků, před cca 20 lety byla vyměněna krytina, klempířské prvky. Okna byla vyměněna před 7 lety a bylo provedeno podkroví. Dům je napojen na elektřinu, studnu, je možnost napojení na veřejný vodovod a plyn, kanalizace je svedena do jímky. Na pozemku se dále nacházejí vedlejší stavby.
Nemovitost je údajně pronajata, a to předchozím vlastníkům. Insolvenčnímu správci nebyla žádná nájemní smlouva předložena.
Lokalita: Koleč 8, 273 29 Koleč
Datum konání: 6.9.2017 v 11:30 hodin  ON-LINE zde.
Elektronická dražba na portále www.okdrazby.cz
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Dobrovolná  1.520.000,- Kč  1.900.000,- Kč  160.000,- Kč  1.610.000,- Kč 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz