D 4/2018 - Rekreační chata v obci Dolní Hradiště (on-line)
Popis: Rekreační objekt č.e. 44:
Oceňovaná nemovitost je samostatně stojící objekt rekreační chaty, podsklepený, s jedním nadzemním podlažím. Je dřevěný se zděnými příčkami. Má sedlovou střechu, krytina je z osinkocementové vlnovky, bleskosvod chybí, klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu. Okna jsou dřevěná, fasáda je částečně zateplená. Podlahy jsou z dlažby, PVC a laminátu. Dveře jsou zasunovací. V objektu je byt dispozice 2+kk. WC je pouze chemické, koupelna s vanou a umyvadlem. Kuchyň je standardní, plynový sporák na PB, kuchyňská linka. Vytápění v domě je lokální kamínky na pevná paliva. Teplá voda je z boileru. Stav chaty je průměrný, celkové vybavení
je podstandardní. Chata je z roku 1968, v posledních letech došlo k modernizaci objektu. Dům je napojen na elektřinu, veřejný vodovod, kanalizace do trativodu. Na pozemku se nachází vedlejší stavba přístřešku venkovního posezení a zemní sklep. Ve funkčním celku s objektem chaty jsou i části sousedních pozemků, které jsou však ve vlastnictví jiných subjektů. Oplocení tak neodpovídá skutečné rozloze pozemků.
Objekt užívá na základě nájemní smlouvy p. Věra Frnková. Smlouva je uzavřena na dobu neurčitou, nájemné je v nulové výši.
Lokalita: Dolní Hradiště č.e. 44, 331 51 Dolní Hradiště
Datum konání: 27.6.2018 v 11:00 hodin  ON-LINE zde.
Elektronická dražba na portále www.okdrazby.cz
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Dobrovolná  280.000,- Kč  420.000,- Kč  80.000,- Kč  430.00,- Kč 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz