D 12/2018 - Byt o velikosti 2+1 v obci Opava - Kateřinky (on-line)
Popis: Bytová jednotka č. 862/3: se nachází v I. nadzemním podlaží po pravé straně schodiště, je o velikosti 2+1. Bytová jednotka je v původním stavu a je udržovaná, má zděné bytové jádro.
Dispoziční řešení: vstup do obdélníkové středové chodby, vpravo WC, koupelna a vchod do kuchyně. Vlevo vestavěné skříně, na konci chodby vpravo je ložnice, vlevo obývací pokoj s lodžií a v čele na konci chodby je vestavění skříň. (šatna).
Bytový dům je po revitalizaci, má čtyři nadzemní podlaží, jedno podzemní podlaží a plochou střechu. Jde o standardní panelový objekt s 12 byty v každém vchodě, v osobním vlastnictví postavený koncem 60. a počátku 70. let minulého století. V každém podlaží jsou tři bytové jednotky.
Technické řešení: betonové základové pasy s funkční izolací, typový panelový objekt s plochou střechou se zateplením, krytina foliová. Klempířské konstrukce úplné z TiZn, venkovní zateplená fasáda – kontaktní zateplovací systém, vnitřní štukové. Vnitřní keramické obklady koupelny, kuchyňské linky a WC. Betonové podlahy a keramická dlažba v koupelně a na WC, na chodbě PVC, v obývacích místnostech PVC a koberce. Plastová okna, dřevěné dveře do ocelových zárubní. V koupelně vana, umyvadlo, samostatné splachovací WC. Standardní kuchyňská linka, sporák se sklokeramickou deskou elektrický. Standardní rozvody zdravotechniky, ústřední topení centrální přes VS, rozvody v ocelových trubkách a litinové radiátory. Rozvody elektro 400/240 V a bleskosvod.
Součástí bytové jednotky je lodžie a sklep v 1. podzemním podlaží.
Lokalita: Fügnerova 862/38, 747 05 Opava
Datum konání: 25.7.2018 v 11:30 hodin  ON-LINE zde.
Elektronická dražba na portále www.okdrazby.cz
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Dobrovolná  1.300.000,- Kč  1.500.000,- Kč  150.000,- Kč  1.300.000,- Kč 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz