D 31/2018 - Rodinný dům v obci Šlapanice (on-line)
Popis: Rodinný dům č.p. 60: Dne 24.9.2018 nebyl znalec do nemovitosti vpuštěn, proto údaje o stavu a vybavení byly převzaty z předchozích prohlídek.
Oceňovaná nemovitost je řadový krajní, částečně podsklepený objekt rodinného domu s jedním nadzemním podlažím a podkrovím. Sedlová střecha, krytina z pálené tašky, bleskosvod není instalován, klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu. Fasáda je do ulice vápenná hladká, ze dvora břízolitová stříkaná. Okna jsou plastová do ulice, do dvora pak dřevěná zdvojená. Kuchyň je s linkou, a plynovým sporákem. Topení je lokální kamínky na pevná paliva a elektrickými přímotopy. Teplá voda je z boileru. WC jsou splachovací, koupelny jsou
standardní, vana v přízemí, sprchový kout v patře. Dveře jsou plné, podlahy z dlažeb, koberců a PVC. Schody jsou betonové s povrchem z PVC. Dispozičně jde o byt 5+1. Dům je starý přes 70 roků, před 30 lety proběhla přístavba do dvora, včetně nástavby podkroví. Stav domu je podprůměrný, údržba nedostatečná, vybavení celkově podstandardní, morálně zastaralé. Objekt je napojen na elektřinu, veřejný vodovod. Kanalizace je do jímky. Přípojka plynu končí na fasádě HUP. U domu ve dvoře se nachází vedlejší zděná stavba ve velmi špatném stavu, bez střechy, s negativním vlivem na obvyklou cenu.
Lokalita: Studýnky 60/3, 664 51 Šlapanice
Datum konání: 12.12.2018 v 12:30 hodin  ON-LINE zde.
Elektronická dražba na portále www.okdrazby.cz
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Dobrovolná  1.750.000,- Kč  2.200.000,- Kč  200.000,- Kč  1.873.469,- Kč 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz