D 24/2018 - Rekreační chata v obci Zborovice (on-line)
Popis: Rekreační chata bez čp/če: je umístěná v okrajové části obce. Nedokončená rekonstrukce zahradní chaty. Objekt je zděné konstrukce, s jedním nadzemním podlažím a podkrovím, částečně podsklepený, dispozice 6+kk s využitým podkrovím a terasou, okna a vnější dveře jsou plastové a dřevěné, střešní krytina tašková.
V přízemí je vstupní chodba, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, koupelna a sklad. Podlahy ani omítky v přízemí nejsou dokončeny, chybí kuchyňská linka. Koupelna je obložena keramickým obkladem, je zde rohová vana, sprchový kout a závěsné WC. Z obývacího prostoru přízemí vede nedokončené dřevěné schodiště do podkroví, kde je 5 pokojů.
Vnitřní dveře včetně zárubní v celém objektu chybí, omítky jsou nedokončené. Vytápění na tuhá paliva krbové a UT-nedokončeno.
Objekt s větší udržovanou zahradou, s vlastní studnou, žumpou, s vedlejší dřevěnou stavbou, skladem nářadí, částečně oplocený pozemek s branou a brankou.
Stavba byla povolena jako zahradní domek v roce 1972, v roce 2006 zahájeno řízení o odstranění stavby – stavební úpravy a přístavba zahradního domku. V roce 2007 bylo vydané stavební povolení na rekonstrukci zahradní chaty. Zahradní chata je k datu ocenění nedokončená.
Pozemky zahrady jsou částečně osazené ovocnými stromy. Dle územního plánu jsou pozemky zařazené jako plochy pro zahrádky a sady.
Lokalita: Zborovice, okres Kroměříž
Datum konání: 24.4.2019 v 12:00 hodin  ON-LINE zde.
Elektronická dražba na portále www.okdrazby.cz
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Dobrovolná  953.000,- Kč  1.270.000,- Kč  70.000,- Kč  nevydraženo 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz