N 8/2019 - !!! UPUŠTĚNO !!! Rodinný dům v obci Jindřichův Hradec (on-line)
Popis: Rodinný dům č.p. 29: Jedná se o samostatně stojící, přízemní rodinný dům s volným půdním prostorem. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně – technický stav je odpovídající zanedbané údržbě. Fasáda domu není zateplená. Dům je podsklepený. Střecha budovy je sedlová s krytinou z osinkocementové šablony. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Střecha domu je opatřena komínem. Okna domu jsou dřevěná dvojitá. Okna jsou opatřena parapety. Vchodové dveře domu jsou dřevěné prosklené. K domu patří oplocená zahrada. Oplocení je drátěné a kamenné. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.
Dům je dispozičně řešen jako 3+kk. Vnitřní dveře domu jsou dřevěné prosklené. Koupelna je se sprchovým koutem a s WC. Podlahy jsou pokryté PVC a koberci. Obklady jsou keramické. Dům je určen k celkové rekonstrukci a modernizaci.
Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu a kanalizace. Přípojky nebylo možné ověřit. Vytápění domu je lokální na tuhá paliva, kamny. Ohřev teplé vody zajišťuje bojler.
Pozemky tvoří funkční celek s hlavní stavbou.
Pozemky jsou středně svažité, travnaté a udržované.
Na pozemcích se nachází zpevněné plochy, garáž, přístřešek a zděná dílna.
Lokalita: Karlov 29, 377 01 Jindřichův Hradec IV
Datum konání: 11.9.2019 v 15:00 hodin  ON-LINE zde.
Elektronická dražba na portále www.okdrazby.cz
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Nedobrovolná  650.000,- Kč  1.240.000,- Kč  100.000,- Kč   

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz