D 63/2019 - Rodinný dům v obci Osek (on-line)
Popis: Rodinný dům č.p. 325: je samostatně stojící jednopodlažní plně podsklepený rodinný dům č.p.325 bez obytného podkroví s bytem dispozice 4+1, s garáží v domě a s příslušenstvím stojící vše na vlastních pozemcích o celkové výměře 1163 m2. Příslušenství tvoří kromě dřevěného zahradního domku také venkovní úpravy – přípojky IS elektro, vodovod z vlastní studny, veřejná kanalizace, zpevněné plochy, venkovní schody, 2 zahradní jezírka, oplocení, vrata na el. pohon a vrátka. Objekt je půdorysu „L“ na parcele č. st.525. Základy jsou s betonové s funkční izolací proti zemní vlhkosti. Z hlediska konstrukčního se jedná o zděnou stěnovou konstrukci. Obvodové stěny jsou z plynosilikátových tvárnic s vnější fasádou pryskyřicový nátěr se zateplením a vnitřní povrchy z SDK desek. Stropní konstrukce v 1.PP betonová a v 1.NP dřevěná s SDK podhledem. Střecha je valbová dřevěného sbíjeného trámového krovu o střešní krytině pálená taška. Klempířské konstrukce pozink. Krytina podlahy keramická dlažba, PVC, lamely plovoucí podlahy. Schody jsou dřevěné. Okna jsou plastová dvojitá s termoskly. Dveře jsou dřevěné v dřevěných zárubních a venkovní plastové s termoskly. Garážová vrata sekční s el. otvíráním. Vytápění je ústřední kotlem na tuhá paliva s automatickým zásobníkem a ohřev vody el. boilerem. V obývacím pokoji je krb s krbovou vložkou. V koupelně je rohová vana a v kuchyni je el. varná indukční deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, digestoř a myčka.
Objekt je napojen na elektro, vodovod z vlastní studny a veřejnou kanalizaci.
Stavebně technický stav objektu je dobrý, odpovídající stáří výstavby rok 1995 a modernizaci a rekonstrukci v roce 2008 1.NP bez zjevných závad a v poslední době omezené údržbě zhoršeného stavu hlavně v 1.PP.
Objekt č.p. 325 byl dle dostupných informací kolaudačního rozhodnutí postaven v roce 1995 s rekonstrukcí a modernizací v roce 2008 s opravami a úpravami hlavně v 1.NP (vnitřní povrchy místností v 1.NP z SDK, vnější fasáda zateplená s pryskyřičným povrchem, nové rozvody, radiátory a kotel vytápění se zásobníkem, plastová okna s parapety, venkovní plastové dveře, vnitřní dřevěné dveře s dřevěnými obložkami, nová kuchyňská linka, automatický el. pohon otevírání vrat).

Dispoziční řešení:
1.PP – garáž, sklad, 3x sklad, dřevník s uhelnou, kotelna, prádelna.
1.NP- předsíň, obývací pokoj, kuchyň, komora, WC, koupelna, 3x pokoj.
Celková užitná plocha je 236,45 m2.
Lokalita: Osek 325, 338 21 Osek
Datum konání: 25.3.2020 v 10:30 hodin  ON-LINE zde.
Elektronická dražba na portále www.okdrazby.cz
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Dobrovolná  2.587.000,- Kč  3.880.000,- Kč  260.000,- Kč  3.525.000,- Kč 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz