N 1/2020 - Rodinný dům v obci Rožmitál pod Třemšínem - opakovaná dražba (on-line)
Popis: Rodinný dům je podsklepený, s jedním nadzemním podlažím. Je částečně zděný (spodní stavba), vrchní stavba na bázi dřevní hmoty, střecha je sklonitá s krytinou z osinkocementových vlnovek, bleskosvod chybí, klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu, částečně chybějící. Fasáda je břízolitová, z části obklad nerezovými šablonami. Okna jsou dřevěná zdvojená, vnitřní dveře jsou plné a prosklené, náplňové, podlahy jsou z dlažby, parket a koberců. WC je splachovací. Koupelna je s vanou, sprchový kout, umyvadlo.
Kuchyň je s linkou, plynový sporák. Vytápění je ústřední, kotel na pevná paliva, alternativně krbová kamna. Teplá voda je z boileru.
Dispozičně jde o byt 3+1 s jídelnou.
Objekt je napojen na elektřinu, vodu z veřejného vodovodu i ze studny, kanalizaci. Dům je z roku 1977, v původním stavu, bez oprav či rekonstrukcí. Stav domu je zhoršený, nutné opravy, celkové vybavení je podprůměrné, morálně zastaralé.
U domu se dále nachází zděná vedlejší stavba, skleník a dřevěný přístřešek posezení.

Objekt užívá pan Stehlík s manželkou, dle informací od zajištěného věřitele bez právního nároku. Tuto závadu oceňuje znalec částkou 90.000,- Kč, jako náklady na případné vystěhování současného uživatele nemovitých věcí.
Lokalita: Rybova 159, 262 42 Rožmitál pod Třemšínem
Datum konání: 4.11.2020 v 10:00 hodin  ON-LINE zde.
Elektronická dražba na portále www.okdrazby.cz
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Nedobrovolná  1.200.000,- Kč  1.300.000,- Kč  300.000,- Kč  1.200.000,- Kč 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz