D 9/2021 - 5 automobilů (on-line)
Popis: Tatra 815-nosič kontejnerů: vozidlo nelze nastartovat, příčina nezjištěna; celkový stav dezolátní, zcela nevyhovující podmínkám silničního provozu.

Fiat Doblo–bílý (5M2 9469): nefunkční motor, v době prohlídky z vozidla demontován a rozebrán; příčina nefunkčnosti nezjištěna; karosérie bez poškození a znatelné koroze, povrchová úprava na velmi dobré úrovni, s leskem. Vozidlo pořízeno jako ojeté; k datu prohlídky nezpůsobilé provozu, takže technický stav hodnocen pouze vizuálně, bez ověřovací jízdy a možnosti přístupu do uzamčeného interiéru; foto interiéru s uloženým rozebraným motorem pořízeno přes zasklení.

Ford Transit-bílý (6M1 1162): start bez obtíží, únik médii nezjištěn; při přejezdu nerovného terénu je v přední části znatelné klepání, v zatáčkách nestabilní s náchylnosti odklonu vpravo; při prudším záběru spojky je patrná vůle homokinetických kloubů; na karosérii zjištěny menší defekty a počínající koroze, jak je patrné z fotodokumentace; nákladový prostor opotřeben nadměrně, interiér kabiny řidiče průměrně.

Peugeot Boxer-bílý (4M7 7910): start bez obtíží, záběr spojky plynulý, únik médii nezjištěn; v zatáčkách stabilní, při použití ruční brzdy bez stranové odchylky; karosérie běžně opotřebena provozem, povrchová úprava bez defektů; na rámu zjištěna nadměrná koroze, tak jak je patrné na fotodokumentaci; interiér kabiny nadměrně znečištěn, na levé straně protrženo sedadlo řidiče.

Kia Sorento-bílá (5M8 6338): nefunkční motor, ověřovací jízda neprovedena; vozidlo jako celek působí zachovale, na karoserii nenalezeno žádné poškození ani stopy po korozi, taktéž interiéru nelze nic vytknout; celkový technický stav karosérie je na vyšší úrovni, než lze předpokládat při dané době provozu a zjištěném náběhu km. Vozidlo pořízeno jako továrně nové; při prohlídce nezpůsobilé provozu, takže technický stav je hodnocen pouze vizuálně; dle sdělení při plynulé jízdě se začala projevovat ztráta výkonu, ozývalo se klepání a následně výrazně kovový zvuk ukončil funkčnost. Při pokusu o nastartování bylo patrné, že motor je zablokován.
Lokalita: U Pily 918, 783 91 Uničov
Datum konání: 12.8.2021 v 10:00 hodin  ON-LINE zde.
Elektronická dražba na portále www.okdrazby.cz
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Dobrovolná  322.667,- Kč  484.000,- Kč  96.000,- Kč  462.667,- Kč 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz