N 191/2010 - Zemědělská stavba v Humpolci
Popis: Dřevařská pila č.p. 38 - Oceňovaná nemovitost je areál dřevařské pily, sestávající se z šesti objektů. Všechny objekty jsou na jednom pozemku. Areál je napojen na elektřinu, vedení přes pozemek jiného vlastníka, bez právního vyřešení. V areálu je studna, nefunkční. Napojeno na vodovod z cizí studny, opět přívod jen přes pozemek jiného vlastníka. Kanalizace je svedena jen do septiku, opět na pozemku jiného vlastníka. Celý areál je z roku 1855, údržba a stav výrazně podstandardní.
Budova pily: je zde funkční zařízení pily. Objekt je částečně podsklepený, jednopodlažní, zděný ze smíšeného zdiva, s dřevěnými prvky, sedlová střecha, krytina z pálené tašky, bleskosvod chybí, klempířské prvky a fasáda také chybí. Podlahy nejsou, ani žádné vnitřní vybavení.
Objekt k bydlení: řadový objekt, sedlová střecha bez krytiny a klempířských prvků, částečně podsklepený, jednopodlažní. Částečná rekonstrukce před 25 lety. Fasáda není, okna jsou dřevěná zdvojená, podlahy z dlažeb a laminátu, dveře plné a prosklené. Topení ústřední s kotlem na pevná paliva, teplá voda z boileru, kuchyň standardní s elektrickým sporákem. Dispozičně jde o byt 2+1.
Lokalita: Krasoňov, Humpolec, Vysočina
Datum konání: 11.1.2011 v 10:00 Salonek hotelu Flora, Krapkova 439/34, 779 00 Olomouc.
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Nedobrovolná  400.000,- Kč  800.000,- Kč  120.000,- Kč  Upuštěno 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz