N 195/2011 - !!! UPUŠTĚNO !!! Rekreační chata v obci Plasy
Popis: Rekreační chata č.e. 161 - jedná se o objekt samostatně stojící, s jedním nadzemním podlažím, podsklepený, s obytným podkrovím. Dispozičně rekreační chata pravděpodobně obsahuje jednu bytovou jednotku umístěnou v přízemí a v podkroví.
Základy z monolitického betonu s izolací proti zemní vlhkosti. Svislé konstrukce v části zděné z armaporitových tvárnic a cihel tl. do 45 cm. Stropy nad suterénem z keramických tvarovek hurdis do ocelových nosníků I a stropy nad přízemím dřevěné s rovným podhledem. Krov dřevěný vázaný., střecha sedlová s různou délkou stran, krytina z osinkocementových šablon, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Vnější úprava povrchů jsou vápenné omítky hladké. Vnitřní úprava stěn jsou omítky vápenné štukové.
Vnější obklad soklu z břidlice. Vnitřní obklady v koupelně, kolem vany, WC a v kuchyni. Schody ocelové s dřevěnými nášlapy bez podstupnic. Okna dřevěná zdvojená, vnitřní dveře hladké do ocelových zárubní. Podlahy obytných místností betonové s povrchem z keramické dlažby, prkenné, PVC a textilních krytin. Podlahy ostatních místností z keramické dlažby a betonové mazaniny. Vytápění ústřední kotlem na tuhá paliva a krbem s otevřeným ohništěm. Elektroinstalace světelný i motorový proud. Bleskosvod ano. Rozvod studené a teplé vody. Zdroj teplé vody elektrický bojler. Odkanalizování od všech zařizovacích předmětů do žumpy. Vybavení kuchyně plynový sporák na PB. Vnitřní vybavení rohová plechová vana, umyvadlo a
záchod splachovací.
Dispozičně rodinný domek obsahuje jednu bytovou jednotku, která je umístěná v přízemí a v
podkroví.
Znalecký posudek zašleme na vyžádání: sekretariat@drazby.net
Lokalita: Plasy, Plzeňský
Datum konání: 14.12.2011 v 09:45 Parkhotel Plzeň, U Borského parku 2791/31, 320 04 Plzeň.
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Nedobrovolná  500.000,- Kč  900.000,- Kč  150.000,- Kč  UPUŠTĚNO 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz