N 213/2011 - !!! UPUŠTĚNO !!! Rodinný dům v obci Vrbno nad Lesy
Popis: Rodinný dům č.p. 111 - Napojení na inž. sítě je na síť elektro, vodovodu a kanalizace. Plyn v obci zaveden není,
Jde o přízemní, dle zjištěných dokladů částečně podsklepený objekt, se sedlovou střechou, která je částečně využita podkrovními místnostmi, jde však pouze o místnosti, které je možno využít pouze sezónně (sušárny, sklady apod.).
Objekt je zděný (předpokládám převážně opukové zdivo), stropy uvažuji převážně rovné, dřevěné trámové opatřené podhledem, je možné i klenuté, v podkroví rovné či šikmé, krytina střechy je tašková, klempířské konstrukce jsou tvořeny okapy a svody z pozinkovaného plechu, vnější omítky jsou vápenné, vnitřní omítky jsou vápenné štukové, objektu není uzemněn hromosvodem.
Vytápění uvažuji etážové s kotlem na tuhá paliva komb. s elektrokotlem, okna částečně plastová, dřevěná zdvojená, dveře dřevěné plné či částečně prosklené, ohřev TUV v el. či komb. boileru, podlahy převážně z betonu či prken příp. s PVC, resp. plovoucí a ker. dlažba, koupelnu uvažuji s vanou a umyvadlem, WC splachovací, kuchyně s el. sporákem a jednoduchou kuchyňskou linkou, obklady stěn koupelny a kuchyně. Objekt je využit pouze k obytným účelům, uvažuji zde 1 bytovou jednotku o velikosti 3 + 1 s příslušenstvím.
Napojení na inž. sítě je na síť elektro, vodovodu a kanalizace. Plyn v obci zaveden není.
Lokalita: Vrbno nad Lesy, Ústecký
Datum konání: 1.3.2012 v 14:15 hotel BLUE ORANGE, Tupolevova 676, 199 00 Praha 9 Letňany.
Typ dražby  Nejnižší podání:  Cena dle znaleckého posudku:  Dražební jistota:  Vydraženo za: 
Nedobrovolná  650.000,- Kč  1.300.000,- Kč  190.000,- Kč  UPUŠTĚNO 

Notářsky ověřené dražební vyhlášky je možno vyhledat na www.centralniadresa.cz